1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla

Video İzleyemiyorum?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Video İzleyemiyorum?

Video İzleyemiyorum? 13 yıl, 5 ay önce #14

• admin
  • Yönetici Folklorcu
  • Kişisel neyim varki iletim olsun..
  • Gönderiler: 11
  • 
Bildiğiniz gibi ülkemizde birçok siteye giriş engellendi. En başta youtube, dailymotion ve google video gibi. Ama dünya üzerinde bu sitelerden daha iyi bir video hizmeti veren site yok gibi. Bu yüzden videolarımızın büyük bir çoğunluğunu bu sitelere yüklüyoruz. Ve bu sitelere girebilmenin bir çok kolay yolu var.

Öncelikle Host dosyasını indir.

Ardından çıkan sayfada NORMAL İNDİRMEye tıklayın. 60 saniye bekledikten sonra karşımıza bir kod çıkacaktır. Kodu gereken yere giriniz ve “Download the File” yazan yere tıklayıp dosyayı bilgisayarınıza indiriniz.

Rar şifresi atgozlugu.com Ardından C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts klasörüne girerek az önce indirdiğin hosts dosyasını mevcut olanla değiştir.Ardından tarayacını kapat,tekrar aç ve artık Youtube’dasın.

Not: Dns ayarını da yapmayı unutmayın Google’ın kendi DNS numaraları olan 8.8.8.8 ve 8.8.4.4′ü kullanın. (aksi takdirde youtube’a girebilecek ancak videoları görüntüleyemeceksiniz)

Bu kesin çözümü bi kere uygulayın ve yasaklı olan tüm sitelere bundan sonra kolayca girin.
M.Kemal ATATÜRK
Son Düzenleme: 13 yıl, 5 ay önce Düzenleyen admin.
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.69 saniye

Üye Girişi

Duyurular Etkinlikler

Olay yok